Книга мрій
Художня література
500
Знаєш, де живуть мрії? Куди вони потрапляють і хто їх там оберігає? Як пронести мрію крізь усе життя і зробити так, аби вона здійснилася?
«Книга мрій» — це дебютна книга популярного українського артиста, співака, волонтера, саундпродюсера та композитора — MONATIK. Інтерактивне видання з наліпками, віконцями, розмальовками та шаблонами допоможе усвідомити дітлахам, наскільки важливо залишатися вірними своїм мріям та рухатися до них, незалежно від обставин.
Автор переконаний, що кожен може бути справжнім супергероєм у своєму власному житті на шляху до здійснення найпотаємніших мрій. З нею дітлахи зможуть фантазувати, бавитися і розважатися: намалювати власного мрієзвіра, написати листа собі в майбутнє та навіть послухати пісні співака під час читання за qr-кодом у книзі.
А головне — створити і зберегти власну найдивовижнішу мрію, та все, що для цього потрібно — увімкнути уяву та поринути у світ мрій разом із чарівною книжкою.
«…сталося так, що через повномасштабну війну деякі плани довелося зупинити, змінити або відкласти. Тільки-от мрії війна не зупинила! Навпаки, ми мріємо ще наполегливіше і віримо, що наші бажання здійсняться. Тому що ми сильні! Настільки, щоб оберігати свої мрії, пам'ятати їх, а значить — пам'ятати себе малими, щирими і зануреними у різнобарвні пригоди фантазії», — MONATIK.
«Головна ідея цього видання, як лейтмотив всієї творчості MONATIK — Мріяти не шкідливо».